Jdi na obsah Jdi na menu
 


Agility tábor Cvikov u České Lípy 23. - 29.7.2007

4. 8. 2007

Moje panička se v květnu rozhodla, že pojedeme na agility tábor. Vyhrál to tábor ve Cvikově, kousek od České Lípy. Ani já, ani panička jsme nelitovali :o)

Počasí bylo až na závěrečný den ušité téměř na míru. Nejtepleji bylo v pondělí, když sme přijeli, další dny pak přišlo mírné ochlazení. Trénovali jsme 2x-3x denně pod vedením zkušených instruktorů: Alice Glocknerové, Báry Lerlové, Jitky Novotné, Simony Hurábové a mi konkrétně u Martina Železného. Ve čtvrtek pro nás uspořádali takové malé závody ... běžel jsem co se dalo:o) ale bohužel jsme se nijak významně neumístnili ... podařilo se mi dokonce shodit 2 tyčky ...

Velmi jsem se skamarádil s našimi sousedkami, zejména s Kájou, dvouletou maliňačkou :o) Moje panička se zase skamarádila s jejich paničkami Věrou a Vilmou, které byly z Děčína. Panička jim slíbila, že přijede někdy na návštěvu...tak to jsem na to opravdu zvědavý:o)

Rádi bychom touto cestou poděkovali Martinovi, díky němuž jsme mohli na tento tábor jet ... a užít si tak hezký týden:o)

Fotečky budou až příští rok:o) protože moje panička nebyla schopná nic vyfotit a když už ten foťák vytáhla, tak se jí vybily baterky.